
Door Marc & Karen
Nadat we in Februari de eerste keer weer op een wedstrijdvloer stonden in Noordwijkerhout, was het tijd voor de volgende poging. De wekker stond weer om 05:00 om op tijd te zijn met de haren en make-up en de rit naar Delft. Rekening houdend met het feit dat de deur om 08:30 open zou gaan. Dat bleek pas om 09:00 te zijn, dus we hadden uiteindelijk ruim de tijd.
Hoewel er op zaterdag veel file stond (de A12 bij Gouda was dicht), was dat op zondag om 07:30 natuurlijk nog niet het geval. Dus we konden lekker doorrijden.
De dansschool Wesseling is een gezellige, ruime, locatie met een mooie vloer. En hoewel het natuurlijk nog heel vroeg was, was het toch al gezellig druk. Leuk om weer dat bekende gevoel te hebben tijdens een wedstrijd de strijd aan te kunnen gaan met andere paren. De afgelopen 1,5 jaar hebben we geen wedstrijden gedaan, maar hard gewerkt op de techniek en veel structurele veranderingen doorgevoerd. Dus hopelijk wordt dat ook in een wedstrijd een beetje zichtbaar.
Omdat er 12 deelnemende paren in onze klasse waren, werd het veld in 2 helften verdeeld. Helaas krijg je bij de NDO dan vaste heats, om iedereen gewoon om-en-om te laten dansen. En ja, wij hadden dan natuurlijk de net iets sterkere heat. Maar goed, we werden toch ingedeeld in de A-finale waar we, samen met Evert en Margriet en 4 andere bekende paren de strijd aan gingen. Toch grappig om na al die tijd dan weer bekende gezichten uit het verleden te zien (zoals mensen die er 6 jaar tussenuit zijn geweest).
Met een 6e plek in de A-finale waren we best tevreden met het dansen. En de uitslag is dan even “wat het is”. Maar onze teamgenoten Evert & Margriet wisten in dit sterke veld een mooie 1e plek te halen!! Dus dat was een mooie opsteker.
Al met al is deze 2e wedstrijd best goed verlopen. Dus we zijn ons nu weer aan het richten op een vervolg in de WDSF en hopelijk daarna ook weer gewoon bij NADB wedstrijden. Dus wie weet, komen jullie ons binnenkort gewoon weer tegen op een NADB-wedstrijdvloer.
